Market Żuławski - zakupy spożywczo-przemysłowe z dostawą do domu

Witamy w Markecie Żuławskim! Jest pierwszy na terenie powiatu nowodworskiego internetowy sklep spożywczo-przemysłowy z dostawą do domu. Działamy na terenie miast i gmin: Nowy Dwór Gdański, Stegna, Sztutowo, Ostaszewo i Krynica Morska.

Nasz punkt działa inaczej niż wszystkie inne sklepy. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Zakupy można bezpiecznie zamówić z dostawą do domu - obsługujemy wszystkie miejscowości na terenie powiatu nowodworskiego. Dla każdej metody dostawy można wybrać dogodny termin odbioru w przedziałach 2 lub 3-godzinnych. Obecnie oferujemy szybkie i bezpieczne płatności internetowe.

Oferujemy ponad 700 produktów w ponad 100 kategoriach. Szczegółową ofertę znajdziesz na stronie głównej lub w poniższych głównych kategoriach.

Nasza oferta stale się powiększa i jesteśmy otwarci na sugestie klientów - jeśli nie znalazłeś produktu, któego szukałeś, napisz do nas, a specjalnie dla Ciebie wprowadzimy go do naszej oferty.

 

Zapraszamy do Marketu Żuławskiego!


Polub nas na Facebooku

PROMOCJE

PROMOCJA - 24%
7,90 zł 6,39 zł
PROMOCJA - 11%
4,98 zł 4,49 zł
PROMOCJA - 17%
5,39 zł 4,59 zł
PROMOCJA - 17%
5,39 zł 4,59 zł
PROMOCJA - 22%
10,90 zł 8,90 zł
Pokaż wszystkie aktualności i promocje

NEWSLETTER

Otrzymuj najszybciej informacje o promocjach, rabatach i kodach promocyjnych. Zapisz się do newslettera! Aby aktywować newsletter podaj swój adres e-mail, a następnie potwierdź klikająć w link, który otrzymasz na swój adres e-mail. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.