Felix Party mix Ocean Mix Mixed Grill 60g

Felix Party mix Ocean Mix Mixed Grill 60g
5,90 zł

Opis produktu

Dziel więcej wspaniałych chwil ze swoim psotnym kotem dając mu łakocie Felix Party Mix - to mix przekąsek, które kuszą aromatem, zaskakują teksturą i pysznie smakują.

Łakocie Purina Felix Party mix jak sama nazwa sugeruje, zachęcają do zabawy. Dawanie przysmaków w połączeniu z zabawą pozwala na zwiększenie przyjemności i spełniają naturalną potrzebę kota do polowania na jadalną zdobycz. Są ogromnie smakowite, dzięki czemu koty za nimi przepadają!

Uzupełniająca karma dla dorosłych kotów.

Składniki

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%)*, zboża, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, składniki mineralne, cukry, drożdże, ryby i produkty rybne (1%)**, *odpowiednik 50% nawodnionego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, z 10% kurczaka i 0,5% wołowiny, **odpowiednik 2% nawodnionych ryb i produktów rybnych, z 0,5% łososia

Informacja o wartości odżywczej

 
  Dodatki:
Dodatki dietetyczne: IU/kg:
Wit A: 31700
Wit D3: 1000
Wit E: 170
  mg/kg:
Jednowodny siarczan żelazawy: (Fe) 100
Bezwodny jodan wapnia: (I) 2.7
Pięciowodny siarczan miedzi: (Cu) 16
Jednowodny siarczan manganu: (Mn) 50
Jednowodny siarczan cynku: (Zn) 170
Selanin sodu: (Se) 0.15
Barwniki i przeciwutleniacze.  
  Składniki analityczne:
Białko: 35,0%
Oleje i tłuszcze surowe: 19,5%
Popiół surowy: 8,5%
Włókno surowe: 0,5%
Kwasy tłuszczowe omega-6: 2.6%

Sposób przygotowania, stosowania i warunki przechowywania

Wskazania żywieniowe: zalecana dzienna dawka pokarmowa do: Dorosły 4 kg: 13 g lub około 35 sztuk. Zwierzę powinno mieć stały dostęp do czystej, świeżej wody do picia. Dla zdrowia Twojego kota, przestrzegaj instrukcji żywienia i dostosuj odpowiednio wielkość głównego posiłku. Podawanie kotu przekąski powinno odbywać się pod nadzorem.

Przechowywanie: produkt powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.

Producent

Nestlé Polska S.A.
ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa

Opakowanie

60 g

3243

NEWSLETTER

Otrzymuj najszybciej informacje o promocjach, rabatach i kodach promocyjnych. Zapisz się do newslettera! Aby aktywować newsletter podaj swój adres e-mail, a następnie potwierdź klikająć w link, który otrzymasz na swój adres e-mail. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.